DESIGN THINKING MASTERCLASS

Dwudniowy dynamiczny warsztat, podczas którego doświadczysz, czym jest projektowanie produktów i usług dopasowanych do potrzeb klientów.

Jak tworzyć rozwiązania,

które będzie chciał klient?

Szkolenie Design Thinking umożliwia uczestnikom wejście w buty designera. Dzięki niemu odkryjesz i doświadczysz w praktyce metodę Design Thinking i jej zastosowanie w biznesie. Poznasz też narzędzia stosowane w tworzeniu innowacyjnych produktów, usług oraz wyjątkowych doświadczeń klienta.

kreseczka

Metoda Design Thinking

Design Thinking to podejście do tworzenia innowacyjnych produktów i usług, stawiające użytkownika w centrum. Jest „ujarzmionym” procesem kreatywnym, który przynosi niespodziewane rozwiązania.

Członkowie zespołu projektowego stosującego to podejście są bezpośrednio angażowani w działania na każdym etapie projektu: czasem na własnej skórze doświadczają problemów istotnych dla użytkowników, projektują rozwiązania i testują je z potencjalnymi użytkownikami. Zespół projektowy jest zawsze multidyscyplinarny, co zapewnia spojrzenie na problem z różnych perspektyw i gwarantuje różnorodność pomysłów. Innowacje, które powstają przy wykorzystaniu Design Thinking odnoszą sukces dzięki temu, że są:

  • atrakcyjne z punktu widzenia użytkownika i odpowiadają na jego potrzeby
  • wykonalne i możliwe do realizacji w założonych kryteriach
  • zyskowne lub uzasadnione biznesowo

DT---process
DT---tematyka-warsztatow
kreseczka

Tematyka warsztatów

Podczas szkolenia doświadczysz podejścia Design Thinking w działaniu na konkretnym projekcie i poczujesz się jak designer. Zaczniesz projektować rozwiązania z wykorzystaniem myślenia skoncentrowanego na człowieku oraz wzmocnisz się w kreatywnym rozwiązywaniu złożonych problemów i trafianiu w potrzeby użytkowników. Dowiesz się również jak prowadzić badania, odkrywać potrzeby i testować innowacyjne rozwiązania oszczędzając czas, zasoby i pieniądze.

POBIERZ AGENDĘ
kreseczka

Kto skorzysta z warsztatów?

Program szkolenia opracowany został dla przedstawicieli korporacji, którzy chcą doświadczyć nowego podejścia kluczowego w projektowaniu produktów i usług dopasowanych do potrzeb klientów. Metoda Design Thinking oraz narzędzia i techniki wykorzystywane podczas szkolenia będą miały realny wpływ na pracę:

  • Kadr zarządzających dużych i średnich firm
  • Osób zarządzających działani transformacji cyfrowej
  • Pracowników działów marketingu, innowacji, R&D, menedżerów produktu
  • Przedsiębiorców i Startup’owców
  • Osób zarządzających instytucjami publicznymi i NGO
  • Intrapreneurship manager’ów
  • Innowatorów i wszystkich, którzy szukają skutecznych sposobów, by projektować i ulepszać produkty i usługi

DT---kto-skorzysta
kreseczka

Dołącz do nas, doświadcz podejścia DT w praktyce i zdobądź pierwszy w Polsce certyfikat na blockchain’ie!

Najbliższe warsztaty odbędą się
27-28 września w Warszawie

Cena Early Bird (do 13.08.): 2 240,00 zł netto

Cena Regularna: 2 490,00 zł netto