Tworzenie aplikacji mobilnych

Pomagamy w tworzeniu oprogramowania na smartfony. Naszym celem jest wsparcie na każdym etapie procesu. Od pomysłu do wdrożonego produktu, który pokochają Twoi użytkownicy

0
wdrożonych projektów
0
klientów
0
lat na rynku
0
autorskich projektów

Zapewniamy

Decyzja oparte na danych

Maksymalizujemy potencjał produktu poprzez analizę potrzeb rynku oraz identyfikację grupy docelowej. Mamy doświadczenie w walidacji konceptów i wdrażaniu najlepszego z możliwych rozwiązań

Focus na cele

Nasz doświadczony zespół ekspertów w zakresie product managementu, designu i developmentu, wesprze Cię na każdym etapie procesu. Naszym celem jest zaprojektowanie i wdrożenie dedykowanej aplikacji odpowiadającym konkretnym celom biznesowym.

Projekt UX/UI

Interakcję z produktem rozumiemy jako wielowymiarowe doświadczenie. Uwzględniając funkcjonalność i faktyczne potrzeby użytkowników, tworzymy wyjątkowe interfejsy. Testujemy i iteracyjnie rozwijamy pomysł na produkt

Wdrożenie finalnego produktu

Nasze wsparcie obejmuje również zakres prac programistycznych. Pozostajemy w ciągłym kontakcie z klientem umożliwiając nadzór nad postępem wytwarzania oprogramowania.

Wspieramy na każdym etapie

Dopracowanie pomysłu na aplikacje, zaprojektowanie i wdrożenie to tylko początek przygody. Innovatika jako partner biznesowy oferuje opiekę nad projektem po wdrożeniu oraz rekomendacje dalszych ścieżek rozwoju.

Jak pracujemy

01

Zespół i cele
Ellipse 48

Rozpoznanie konceptu klienta i potwierdzenie celów projektu

02

Badania
Ellipse 48

Badania przeprowadzone z docelową grupą badawczą

03

Idea i koncept
Ellipse 48
Dopasowanie najlepszych rozwiązań do potrzeb użytkowników i celów biznesowych

04

Design
Ellipse 48
Projektowanie interfejsu zapewniającego unikatowe doświadczenie użytkowników

05

Wdrożenie
Ellipse 48
Prace programistyczne zakończone wdrożeniem projektu do App Store i Google Play

01

Zespół i cele
Ellipse 48

Rozpoznanie konceptu klienta i potwierdzenie celów projektu

02

Badania
Ellipse 48

Badania przeprowadzone z docelową grupą badawczą

03

Idea i koncept
Ellipse 48

Dopasowanie najlepszych rozwiązań do potrzeb użytkowników i celów biznesowych

04

Design
Ellipse 48

Projektowanie interfejsu zapewniającego unikatowe doświadczenie użytkowników

05

Wdrożenie
Ellipse 48

Prace programistyczne zakończone wdrożeniem projektu do App Store i Google Play

Design
Development

Nasze projekty

Innovatika działa jako venture builder, testując i wdrażając na rynek autorskie koncepcje.

Fitale
Gra wspiera użytkowników w prowadzeniu zdrowego i aktywnego stylu życia. Dzięki aplikacji mobilnej gracze mogą przenieść się do pięknie zaprojektowanego, stale powiększającego się kosmicznego świata. Eksploracja jego tajemnic napędzana jest aktywnością fizyczną, którą gracze mogą wymienić w grze na paliwo. Realizujemy też wyjątkowe tematyczne światy dla naszych klientów.
We Innovatika
WE Innovatika to platforma do zarządzania zadaniami w organizacji, którą stworzyliśmy w odpowiedzi na potrzeby pracowników Innovatiki. WE usprawnia codzienną administrację na poziomie całej organizacji, dzięki czemu ułatwia procesy i daje nam więcej czasu na codzienną, kreatywną pracę. WE wdrożyliśmy w ramach testowania narzędzi No-code. Dzięki temu już po 1,5 miesiąca cieszyliśmy się wdrożonym rozwiązaniem a cały zespół projektowy liczył osoby.
Simple
Simple.pl to wirtualny doradca finansowy dla MŚP. Zbiera dane o Twojej firmie poprzez formularz i zewnętrzne bazy danych, a następnie dostarcza analizy finansowe i szacuje szanse na uzyskanie kredytu lub innego produktu finansowego. Ponadto udostępnia oferty banków i instytucji finansowych. Rozwiązanie wykorzystuje i przetwarza złożone dane aby dopasować optymalny produkt dlatego zależało nam na tym aby interface platformy był możliwie jak najprostszy dla użytkownika po to aby efektywnie przeprowadzić go przez proces.
Victor
Victor to jeden z naszych pierwszych Ventures. Aplikacja jest osobistym doradcą dedykowanym osobom, które chcą w systematyczny sposób poprawiać swój ogólny stan zdrowia. Victor łączy wiedzę z zakresu medycyny, fizjologii i psychologii z nowymi technologiami aby dokonać realnej zmiany ludzkich zachowań. Już w pierwszym miesiącu Victor został pobrany ponad 3 tysiące razy.
Fitale
Gra wspiera użytkowników w prowadzeniu zdrowego i aktywnego stylu życia. Dzięki aplikacji mobilnej gracze mogą przenieść się do pięknie zaprojektowanego, stale powiększającego się kosmicznego świata. Eksploracja jego tajemnic napędzana jest aktywnością fizyczną, którą gracze mogą wymienić w grze na paliwo. Realizujemy też wyjątkowe tematyczne światy dla naszych klientów.
We Innovatika
WE Innovatika to platforma do zarządzania zadaniami w organizacji, którą stworzyliśmy w odpowiedzi na potrzeby pracowników Innovatiki. WE usprawnia codzienną administrację na poziomie całej organizacji, dzięki czemu ułatwia procesy i daje nam więcej czasu na codzienną, kreatywną pracę. WE wdrożyliśmy w ramach testowania narzędzi No-code. Dzięki temu już po 1,5 miesiąca cieszyliśmy się wdrożonym rozwiązaniem a cały zespół projektowy liczył osoby.
Simple
Simple.pl to wirtualny doradca finansowy dla MŚP. Zbiera dane o Twojej firmie poprzez formularz i zewnętrzne bazy danych, a następnie dostarcza analizy finansowe i szacuje szanse na uzyskanie kredytu lub innego produktu finansowego. Ponadto udostępnia oferty banków i instytucji finansowych. Rozwiązanie wykorzystuje i przetwarza złożone dane aby dopasować optymalny produkt dlatego zależało nam na tym aby interface platformy był możliwie jak najprostszy dla użytkownika po to aby efektywnie przeprowadzić go przez proces.
Victor
Victor to jeden z naszych pierwszych Ventures. Aplikacja jest osobistym doradcą dedykowanym osobom, które chcą w systematyczny sposób poprawiać swój ogólny stan zdrowia. Victor łączy wiedzę z zakresu medycyny, fizjologii i psychologii z nowymi technologiami aby dokonać realnej zmiany ludzkich zachowań. Już w pierwszym miesiącu Victor został pobrany ponad 3 tysiące razy.

Porozmawiajmy o Twoim pomyśle na aplikację mobilną

Jerzy Kurgan

Jerzy Kurgan

Managing Director

Jerzy Kurgan

Jerzy Kurgan

Managing Director

Innovatika's white logo

Innovatika Sp z o.o.

Mindspace
ul. Koszykowa 61
00-667 Warszawa, Polska

© Innovatika 2023 | Polityka Prywatności